O nas

miny

RAD-MIN

Polska jest krajem na terenie którego pozostały niezliczone ilości  niewybuchów i niewypałów. Pomimo upływu czasu od zakończenia działań wojennych, pamiątki burzliwej historii wciąż stanowią realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Co pewien czas media  podają wiadomości o tragediach ,  spowodowanych przez pozostałości  niewybuchów i niewypałów zalegających w ziemi lub wodzie .  Dlatego wykonanie prac  saperskich przed rozpoczęciem inwestycji , to nie tylko ochrona, ale i wyraz odpowiedzialności Inwestora za bezpieczeństwo ludzi i pracującego sprzętu. 

Prace z zakresu rozpoznania saperskiego i oczyszczania terenu z przedmiotów wybuchowych pochodzenia wojskowego wykonujemy na zlecenie Inwestorów z całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.  

Posługujemy się nowoczesnym sprzętem elektronicznym do lokalizacji i wydobycia obiektów niebezpiecznych. Posiadamy magnetometry do lokalizacji obiektów ferromagnetycznych na lądzie i wodzie. Prace saperskie wykonują wykwalifikowani pracownicy z długoletnią praktyką,  prace podwodne wykonują wyłącznie zawodowi nurkowie I,II i III klasy gwarantując wysoką jakość wykonywanych usług i tym samym zapewniamy  Inwestorowi bezpieczeństwo, komfort pracy ludzi i sprzętu.

załoga

Profesjonalizm

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Precyzja

Posługujemy się najwyższej klasy sprzętem.